Titulok webu - wexbo.com
 Kontakt
Penzión ALEGRO 2*
  Odborárska 16
  92101   Banka - Piešťany / SK
  tel.: 0904 405424
  00421 904 405424
 
  www.alegrohotel.sk
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Gastronomická ponuka

Našim klientom poskytujeme celú škálu gastronomicko-reštauračných služieb a vďaka dobrej dispozícií stredísk vieme uspokojiť rôzne nároky našich klientov.
 

 
 
Raňajky, obedy a večere sú pre Vás poväčšine podávané formou bufetových stolov v klimatizovanej hotelovej reštaurácii s kapacitou 50 miest.

Naši kuchári sa orientujú na domácu ale i medzinárodnú kuchyňu a dávajú si záležať na rôznorodosti jedál.

Novinkou našich pobytov sú nápoje v cene. Počas obedov, večerí a večernej zábavy si čapujete sami z výberu 3 nápojov, zvyčajne pivo, víno a malinkovka.

Všetkým našim klientom odporúčame PLNÚ PENZIU - teda zabezpečenie pre Váš organizmus raňajky, obed i večeru. Vedie nás k tomu starostlivosť o Vaše zdravie a ten správny oddych. 

Ceny za tieto služby sú v našom hoteli naozaj na výbornej úrovni a VY bez zbytočného stresu a chodenia po celom okolí, či nebodaj "suchej strave na izbe" máte zabezpečený pravidelný príjem kvalitnej teplej stravy. Naši terapeuti Vám môžu na praktických dôkazoch ukázať, že v takomto prípade vôbec nepriberiete, naopak, Váš žalúdok si nevytvára zásoby a Vy CHUDNETE!
 
Na raňajkách sa naši klienti môžu ponúknuť viacerými druhmi salám, klobások, syra. Čakajú na vás viaceré druhy pečiva, ovseno-krupičná kaša, ovsené vločky a iné druhy zdravej výživy, ovocie a samozrejme čaj a káva. 
 
Na obed a večeru si môžete na bufetovom stole vyberať viacerých druhov mäsitých a múčnych jedál. Jedálny lístok je každý deň obmieňaný a často krát zameraný na rôzne špeciality. Jedlá sú dopĺňané kvalitnými prílohami, šalátmi a inými pochutinami.
 
Denný bar je otvorený prakticky celý deň a klientom poskytujeme celú škálu nealkoholických a alkoholických nápojov, zmrzlinové poháre, predaj cukroviniek.

V letných mesiacoch si môžete posedieť a občerstviť sa po cyklistike na hotelovej letnej terase.